Vakuové masážní baňky Sada 6 ks

Kód: 63
Neohodnoceno
139 Kč
Skladem

Baňkování je metoda známá déle než pět a půl tisíce let. První zmínky o této metodě nalezneme už v Mezopotámii, u starých indiánů, ale i v jiných koutech světa. V Číně se baňky používaly po tisíciletí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baňkování je metoda známá déle než pět a půl tisíce let. První zmínky o této metodě nalezneme už v Mezopotámii, u starých indiánů, ale i v jiných koutech světa. V Číně se baňky používaly po tisíciletí.

  • Účinky baňkování Z těla se začnou odplavovat potními žlázami a lymfatickým systémem všechny nečistoty (tzv. metabolity)
  • Tkáň se prokrví, dochází k pročištění krve a zlepšení krevního oběhu
  • Při baňkové masáži dochází k uvolnění ztuhlých svalů a k odstranění bolesti

 

  • Způsob baňkování: Baňkování se provádí přikládáním více baněk na konkrétní akupresurní body
  • Je také možné masírovat pomocí jedné baňky
  • Vakuové baňky se přikládají na kůži a pomocí vakuové pumpy vysajete vzduch z vnitřku baňky
  • Podtlak, který vznikne vtáhne kůži dovnitř
  • Pokožka se prudce prokrví a zčervená
  • Doba aplikace Doba působení je individuální 5-20 minut 2-3krát v týdnu

Sada obsahuje: Sada 6 kusů plastových baněk v 6-ti velikostech 6,6cm, 5,8cm, 5cm, 4,3cm, 3,3cm, 2,9cm Vakuová pumpa pro vytváření podtlaku v baňkách Indikace baňkování šíje – pomáhá odstranit bolesti hlavy, oddálit migrénu, uvolnit svalstvo v této oblasti bederní páteř – uvolní bolesti zad, pomáhá při bolestivé menstruaci a při potížích s ledvinami hrudní páteř (masíruje se zezadu i zepředu) – pomoc při suchém kašli, může ale ulevit i když vás trápí astma, záněty průdušek a jiné obtíže spojené s kašlem podbřišek – zaměřte se na něj při problémech s močovým měchýřem a častých zánětech loket – masáž je účinná při různých bolestech – např. tenisový loket kyčelní kloub – při zánětech, různých bolestech a onemocněních kyčelního kloubu je dobré aplikovat baňky přímo na postižený kloub koleno – při bolestech kolena se přikládají baňky na kolenní kloub chodidla a kotník – pomáhá při gynekologických potížích, vynechání periody, frigiditě, zlepšuje funkci srdce a pomáhá i prokrvení nohou apod. Kontraindikace Trombóza Křečové žíly Gangréna a aneurysma (vždy v místě výskytu těchto nemocí) a samozřejmě osoby léčící si otevřené rány či hnisavé infekce